Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.286 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 16 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Weight | 0.3kg |
| Item Length | 40cm |
| Item Height | 32cm |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Size | Middle (Max Length 30-50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | HOBOS |
| Main Material | Fabric |
| Brand Name | SHISHI |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
Instock
There are no reviews yet.