Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 13 × 4 cm |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 130g |
| Item Length | 19cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 2.5cm |
| Closure Type | zipper |
| Item Type | baby backpack |
| Main Material | PU |
| Type | Messenger Bag |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | L220705 |
| Material Composition | POLYESTER |
| Brand Name | Disney |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Women long wallet | cartoon wallet |
| Women long wallet 1 | cartoon coin purse |
| Women long wallet 2 | girl wallet |
| Women long wallet 3 | girl coin purse |
| Women long wallet 4 | Mickey Mouse wallet |
| Women long wallet 5 | minnie wallet |
| Women long wallet 6 | girls long wallet |
| Women long wallet 7 | mickey wallet |
| Women long wallet 8 | Cartoon Mickey Wallet |
| Women long wallet 9 | disney wallet |
| Women long wallet 10 | Ladies PU Leather Wallet |
| Women long wallet 11 | clutch bag |
| Women long wallet 12 | wallet in hand |
| Women long wallet 13 | coin pack |
| Women long wallet 14 | card holder |
| Women long wallet 15 | birthday gift |
| Women long wallet 16 | Christmas gift |
Instock
There are no reviews yet.