Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Item Width | 8cm |
| Item Weight | 0.11kg |
| Item Length | 23cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 25cm |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | Nylon |
| Type | backpack |
| Pattern Type | Diamond lattice |
| Model Number | kid Bag |
| Material Composition | nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 25-36m, 4-6y |
| kid Bag | Kids Backpack |
| school bag | Backpack child girl |
| bags for girls | Backpack girl |
| Kindergarten backpack | Children's bags |
Instock
There are no reviews yet.