Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | BD-B104 |
| Carriers Type | Front Facing, Face-to-Face, Back Carry |
| Pattern Type | Geometric |
| Load Bearing | 20Kg |
| Material | others, COTTON |
| Type | Backpacks & Carriers |
| Age Range | 0-1Y, 1-2y, 3-18 Month baby |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Baby Weight | 5-18kg |
| Function | Ergonomic Baby Sling Carrier, Baby Portable Backpack, Ergonomic Infant Carrier with Hip Seat Kangaroo Bag |
| Wholesale | Accept |
| Packaging | Opp |
Instock
There are no reviews yet.