Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 11cm |
| Item Weight | 300g |
| Item Length | 35cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 26cm |
| Closure Type | zipper |
| Item Type | baby backpack |
| Main Material | POLYESTER |
| Type | Messenger Bag |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | L241016 |
| Material Composition | Polyester+PU |
| Brand Name | Disney |
| Age Range | 14+ |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Women's armpit bag | Ladies' shoulder bag |
| Women's armpit bag 1 | Disney Underarm Bag |
| Women's armpit bag 2 | Disney Shoulder Bag |
| Women's armpit bag 3 | Mickey backpack |
| Women's armpit bag 4 | Disney backpack |
| Women's armpit bag 5 | Ladies' backpack |
| Women's armpit bag 6 | Storage bag |
| Women's armpit bag 7 | Storage bag |
| Women's armpit bag 8 | handbag |
| Women's armpit bag 9 | Large capacity shoulder bag |
| Women's armpit bag 10 | Large capacity handbag |
| Women's armpit bag 11 | birthday present |
| Women's armpit bag 12 | Girl's birthday gift |
Instock
There are no reviews yet.