Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 15 cm |
| Item Width | 15cm |
| Item Weight | 500g |
| Item Length | 30cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 23cm |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | ABS |
| Type | Messenger Bag |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | L230722 |
| Material Composition | Polyester |
| Brand Name | Disney |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 7-12Y, 12+y |
| Mini mount case | Travel Suitcase |
| Mini mount case 1 | Mini Suitcase |
| Mini mount case 2 | Disney Suitcase |
| Mini mount case 3 | Mickey Suitcase |
| Mini mount case 4 | Mickey Mouse Suitcase |
| Mini mount case 5 | Ms. Suitcase |
| Mini mount case 6 | Outdoor Suitcase |
| Mini mount case 7 | Cartoon Suitcase |
| Mini mount case 8 | Makeup box |
| Mini mount case 9 | Storage box |
| Mini mount case 10 | Travel case |
| Mini mount case 11 | Birthday gift |
| Mini mount case 12 | Christmas gift |
Instock
There are no reviews yet.