Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Item Width | 15cm |
| Item Weight | 0.5kg |
| Item Length | 28cm |
| Item Height | 40cm |
| Model Number | Diaper Bag Backpack |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Size | Large(Max Length>50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | Backpack |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | Disney |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Luggage size | in |
| Lining texture | polyester fiber |
| Product category | Mummy Bag |
| Processing method | printing |
| Type of outer bag | Three dimensional bag |
| Can I hang a baby carriage | Hangable |
| Material | Oxford cloth |
| Waterproof degree | waterproof |
| Fabric texture | Oxford |
| Opening mode | Zipper |
| Package internal structure | Bottle bag |
| Capacity | 20-35L |
Instock
There are no reviews yet.