Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 2 cm |
| Style | Vacation |
| Gender | girls |
| Item Width | 18cm |
| Item Weight | 0.2kg |
| Item Length | 23cm |
| Item Height | 16cm |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | No Zipper |
| Main Material | Straw |
| Type | Messenger Bag |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Model Number | #027 |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | MATERNITY |
| name1 | girls' bag |
| name2 | handbag |
| name3 | straw handbag |
| name4 | bags |
| name5 | beach bag |
| name6 | straw bag |
| name8 | kids bag |
Instock
There are no reviews yet.