Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.395 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 35 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Size | Middle (Max Length 30-50cm) |
| Closure Type | No Zipper |
| Style | HOBOS |
| Main Material | Fabric |
| Brand Name | OIMG |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY |
Instock
There are no reviews yet.