Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.072 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 0.1kg |
| Item Length | 20cm |
| Item Height | 10cm |
| Model Number | diaper bag |
| Pattern Type | |
| Size | Small (Max Length 30-50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | Inner Container |
| Main Material | Fabric |
| Brand Name | OIMG |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
Instock
There are no reviews yet.