Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 4 cm |
| Item Width | 26cm |
| Item Weight | 400g |
| Item Length | 29inch |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 15cm |
| Closure Type | zipper |
| Item Type | baby backpack |
| Main Material | PU |
| Type | backpack |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | L230905 |
| Material Composition | POLYESTER |
| Brand Name | Disney |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Leather backpack | Disneyland |
| Leather backpack 1 | Loungefly backpack |
| Leather backpack 2 | Sequin backpack |
| Leather backpack 3 | Disney backpack |
| Leather backpack 4 | Disney Co branded Backpack |
| Leather backpack 5 | Women's backpack |
| Leather backpack 6 | Women backpack |
| Leather backpack 7 | Disney PU Leather Backpack |
| Leather backpack 8 | PU leather backpack |
| Leather backpack 9 | Backpack |
| Leather backpack 10 | Youth backpack |
| Leather backpack 11 | Girl backpack |
| Leather backpack 12 | Girls' backpack |
| Leather backpack 13 | Birthday gift |
Instock
There are no reviews yet.