Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.455 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 35 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 22 |
| Item Weight | 0.6 |
| Item Length | 39 |
| Item Height | 26 |
| Model Number | D1331 |
| Pattern Type | Solid |
| Size | Middle (Max Length 30-50cm) |
| Closure Type | No Zipper |
| Style | Messenger Bags |
| Main Material | Others |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
Instock
There are no reviews yet.