Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.178 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 21 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | cute |
| Gender | unisex |
| Item Width | 13cm |
| Item Weight | 0.16kg |
| Item Length | 22cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 25cm |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | POLYESTER |
| Type | backpack |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Model Number | KD1001 |
| Material Composition | dacron |
| Brand Name | insular |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 1-3Y |
Instock
There are no reviews yet.