Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Item Width | 17cm |
| Item Weight | 0.58kg |
| Item Length | 25cm |
| Item Height | 25cm |
| Size | Small (Max Length 30-50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | Messenger Bags |
| Main Material | Fabric |
| Brand Name | aboutbaby |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
Instock
There are no reviews yet.