Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Model Number | Swimming ring, swimming ring |
| Pattern Type | Animal, Solid |
| Material | PVC, Silicone |
| Age | > 3 years old, 3 years old">> 3 years old |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Item Type | Accessories, Accessories |
| Type | Seat Float |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
Instock
There are no reviews yet.