Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | cute |
| Gender | unisex |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 400g |
| Item Length | 25cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 5cm |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | No Zipper |
| Main Material | POLYESTER |
| Type | Messenger Bag |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | L240914 |
| Material Composition | POLYESTER |
| Brand Name | Disney |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 7-13Y |
| Mobile phone bag | Storage bag |
| Mobile phone bag 1 | Disney |
| Mobile phone bag 2 | Shanghai Disneyland Park |
| Mobile phone bag 3 | Mickey |
| Mobile phone bag 4 | Mickey Mouse |
| Mobile phone bag 5 | Mickey phone bag |
| Mobile phone bag 6 | The single shoulder bag |
| Mobile phone bag 7 | Inclined shoulder bag |
| Mobile phone bag 8 | PU leather backpack |
| Mobile phone bag 9 | Mobile phone storage backpack |
| Mobile phone bag 10 | birthday present |
| Mobile phone bag 11 | Christmas Gift |
Instock
There are no reviews yet.