Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Main Material | PU |
| Type | Messenger Bag |
| Model Number | WH296 |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Material | PU |
| Open way | over-grown-type |
| Size | 10*14*3cm |
| Type 1 | school bags |
| Type 2 | mochila |
| Type 3 | backpack |
Instock
There are no reviews yet.