Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Daily |
| Gender | unisex |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 0.2kg |
| Item Length | 15cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 20cm |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | string |
| Main Material | Nylon |
| Type | Messenger Bag |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | TT0405 |
| Material Composition | cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 1-3Y |
Instock
There are no reviews yet.