Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 0.2kg |
| Item Length | 24cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 30cm |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Main Material | Flannel |
| Type | backpack |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | Y00075 |
| Material Composition | Plush |
| Age Range | 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| value 1 | Unicorn |
| value 2 | School Backpack |
Instock
There are no reviews yet.