Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Item Width | 11cm |
| Item Weight | 0.25kg |
| Item Length | 24cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 31cm |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | Nylon |
| Type | backpack |
| Pattern Type | Patchwork |
| Model Number | TT0166 |
| Material Composition | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
Instock
There are no reviews yet.