Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 3 cm |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Suits |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | DDAXMM |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
Instock
There are no reviews yet.