Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.61 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 24 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 6637 |
| Carriers Type | Front Carry, Front Facing, Face-to-Face |
| Pattern Type | Solid |
| Load Bearing | 10kg, 5Kg |
| Material | synthetic fiber |
| Brand Name | insular |
| Age Range | 0-1Y, 1-2y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Type | Backpacks & Carriers |
Instock
There are no reviews yet.