Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | Mini(Max Length<20cm) |
| Closure Type | Others |
| Style | Others |
| Main Material | Others |
| Brand Name | SOBOBA |
| Item Type | diaper bags |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.