Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | cute |
| Gender | unisex |
| Item Width | 7cm |
| Item Length | 20cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 25cm |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | CANVAS |
| Type | backpack |
| Pattern Type | DOT |
| Age Range | 4-6Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.