Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 4 cm |
| Material | Plastic, Plastic |
| Age | > 6 years old |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Summer Pool Diving Toys | Pool Games Sinking Toy |
| Underwater Diving Toys | Cartoon Pool Sinking Toys |
| Throwing Dive Water Toy | Swim Dive Toy Set |
| Product Size | 150mm (5.91in)*150mm (5.91in) |
Instock
There are no reviews yet.