Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.138 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 32 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Recommend Age | 3-6Y, MATERNITY, 12+, 7-12Y |
| Features | Educational, SOFT, Sports, No Music |
| Certification | CE |
| Thickness | 2-3cm |
| Dimensions | 30*30 * 2.5CM |
| With Rack for Game blanket or Not | No |
| Type | Split Joint |
| Gender | Unisex |
| Folded Size | 33*33 * 20CM |
| Unfolded Size | 60*120*2.5 |
| Material | others, Eco-Friendly board |
| Model Number | TD1337 |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | MATERNITY, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
Instock
There are no reviews yet.