Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | PVC |
| Pattern Type | Striped |
| Model Number | GW5711, GW5711 |
| Material Composition | ABS+PC |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 7-12Y |
| Material | ABS+PC |
| Size | 17.5*10.5*7cm |
Instock
There are no reviews yet.