Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 15 cm |
| Item Width | 8cm |
| Item Weight | 1kg |
| Item Length | 34cm |
| Item Height | 43cm |
| Pattern Type | Solid |
| Size | (30cm<Max Length<50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | Backpack |
| Main Material | Denim |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m |
Instock
There are no reviews yet.