Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 10 cm |
| Item Width | 7cm |
| Item Weight | 0.14kg |
| Item Length | 20cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 9.5cm |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | No Zipper |
| Main Material | Nylon |
| Pattern Type | Cartoon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hunan |
| Age Range | 4-6y, 7-12Y, 12+y |
Instock
There are no reviews yet.