Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | swimming ring |
| Pattern Type | |
| Type | Ring Float |
| Material | RESIN |
| Age | > 6 years old |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Accessories |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
Instock
There are no reviews yet.