Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 26 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 10*13.9*4 inches |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Size | others |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Style | Backpack |
| Main Material | Others |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
Instock
There are no reviews yet.