Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 18 × 7 cm |
| Model Number | AXT360 |
| Load Bearing | 10kg |
| Pattern Type | Solid |
| Material | synthetic fiber |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 0-1Y, 1-2y |
| Type | Harnesses & Leashes |
Instock
There are no reviews yet.