Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | European and American style |
| Gender | unisex |
| Item Width | 11cm |
| Item Weight | 0.65kg |
| Item Length | 23cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 25cm |
| Item Type | kids backpack, Kids Backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | PU |
| Type | backpack |
| Pattern Type | Cartoon |
| Brand Name | Disney |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 14+ |
| Package internal structure 1 | Zipper pocket, computer pocket |
| Package internal structure 2 | Mobile phone bag, certificate bag, sandwich zipper bag |
| Applicable gender | Unisex / Unisex |
| function | Breathable, wear-resistant, shock resistant and load reducing |
| Lining texture | polyester fiber |
| Types of accessories | Backpack shoulder pad |
| Number of shoulder straps | Double root |
| Lifting parts | Soft handle |
| Outside bag type | Bag with cover |
| suspension system | Air cushion strap |
Instock
There are no reviews yet.