Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 11cm |
| Item Weight | 0.3kg |
| Item Length | 24cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 33cm |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | Patent Leather |
| Type | backpack |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | TT0375 |
| Material Composition | pu |
| Age Range | 4-6Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.