Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Daily |
| Gender | unisex |
| Item Weight | 0.35kg |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | POLYESTER |
| Type | backpack |
| Pattern Type | Cartoon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 7-13Y |
| Special | Ordinary Waterproof |
| Color | As the picture shown |
| Size 1 | S (30*24*9.5cm) |
| Size 2 | L (38*27*11cm) |
Instock
There are no reviews yet.