Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | sporty |
| Gender | unisex |
| Item Width | 18cm |
| Item Weight | 0.3kg |
| Item Length | 10cm |
| Item Height | 24cm |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | Cotton Fabric |
| Type | Wheeled Bag |
| Pattern Type | Floral |
| Model Number | cotton |
| Material Composition | cotton |
| Brand Name | MINISO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 7-13Y |
Instock
There are no reviews yet.