Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 12cm |
| Item Weight | 0.8kg |
| Item Length | 44cm |
| Item Height | 36cm |
| Model Number | B0047 |
| Pattern Type | Solid |
| Size | Middle (Max Length 30-50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | Backpack |
| Main Material | PU/PVC |
| Brand Name | SOBOBA |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Origin | Mainland China |
| Color | Pink/Gray/Dark Gray |
| Liter | 24L |
| USEFUL ADDED BONUSES | Straps |
| Waterproof | Yes |
Instock
There are no reviews yet.