Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | B-503 |
| Pattern Type | Solid |
| Type | Chair Float/Bed Float/Raft Float, With Canopy |
| Material | Eco-friendly PVC |
| Age | 0-3y |
| Item Type | Accessories |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Origin | Mainland China |
| Color | Green/Blue/Purple |
| Item Size | 63 * 47cm/ 24.8 * 18.5in |
| Chest Circumference | max. 52cm |
Instock
There are no reviews yet.