Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Item Width | 13inchinch |
| Item Length | 13inchinch |
| Item Height | 22inchinch |
| Model Number | MY1365 |
| Pattern Type | Solid |
| Size | Middle (Max Length 30-50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | HOBOS |
| Main Material | Others |
| Brand Name | upnzt |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.