Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Model Number | FB1027Pro |
| Pattern Type | Cartoon |
| Type | Ring Float |
| Material | Eco-friendly PVC |
| Age | < 3 years old |
| Brand Name | Free swimming baby |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Accessories |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 25-36m |
Instock
There are no reviews yet.