Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Model Number | FZD-C102-2in1 |
| Load Bearing | 20kg |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | COTTON, 20% cotton+80% polyester Anti-lost leash |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Type | Harnesses & Leashes |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| length | 1.5M Strap Rope, 20.5cmx18cm |
| feature1 | Anti lost wrist band for kids Anti Lost Wrist |
| feature2 | Summer toddler andador baby items girls Walk Learning Jumper Strap |
| feature3 | 3 in 1 Anti lost wrist link toddler leash safety Adjustable |
| feature4 | Cotton Soft Adjustable Kids Protecti |
| feature5 | Multiple ways to wear Anti lost wrist band for twins babies boy girls |
| feature6 | Toddler Leash Safety Harness |
| feature7 | Walking Hand Belt Link Kids Outdoor Walking Hand |
| feature8 | band Toddler Leash Safety Harness Strap Rope |
| feature9 | 360 Toddler Baby Children Safety Harness Leash |
| Material2 | AIR Knitted Cotton+PU Outsourcing+PC+High Density Steel Wire |
Instock
There are no reviews yet.