Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.402 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 22 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | cute |
| Gender | unisex |
| Item Width | 12inch |
| Item Weight | 0.45kg |
| Item Length | 28inch |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 40inch |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | POLYESTER |
| Type | backpack |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | A1111 |
| Material Composition | OXFORD |
| Brand Name | MINISO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 7-13Y |
Instock
There are no reviews yet.