Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.745 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 33 × 7 cm |
| Item Width | 14cminch |
| Item Weight | 0.81kg |
| Item Length | 34cminch |
| Item Height | 32cminch |
| Model Number | B0024 |
| Pattern Type | Solid |
| Size | (30cm<Max Length<50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | Backpack |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
Instock
There are no reviews yet.