Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.089 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 18 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 0.1kg |
| Item Length | 17cm |
| Item Height | 25cm |
| Model Number | 2022726 |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Size | Small (Max Length 30-50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | HOBOS |
| Main Material | Others |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
Instock
There are no reviews yet.