Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 15 cm |
| Model Number | WCB015 |
| Material | CANVAS |
| Type | 4 Persons |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Brand Name | KAIGUANG |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
Instock
There are no reviews yet.