Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Mummy Bag |
| Size | Large(Max Length>50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | Backpack |
| Main Material | Fabric |
| Brand Name | SMHXIANGQIANJIN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Texture of material | Oxford |
| Waterproofness | Water splashing prevention |
| Pattern | Plaid pattern |
| Texture of lining | Polyester fiber |
| Function | Waterproof, thermal insulation, milk storage, dry and wet separation |
| Product category | Mummy Bag |
| Package internal structure | Bottle bag |
| Fabric texture | Oxford |
| Capacity | 20-35L |
| Luggage trend style | Backpack |
Instock
There are no reviews yet.