Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.186 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 2 cm |
| Size | (30cm<Max Length<50cm) |
| Closure Type | No Zipper |
| Style | Tote Bag, handbag |
| Main Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Printing | Mama letter print |
| Function | Baby Diaper Bag |
| Feature | Large capacity |
Instock
There are no reviews yet.