Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| insulation function | Yes |
| Type | 2 Persons |
| Brand Name | MINISO |
| Age Range | 14+ |
| CN | Fujian |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Snoopy |
| Applicable place | Office, household, automotive, outdoor |
| material | PC |
| function | portable, Sealed leak proof |
| Applicable gift recipients | student |
| capacity | 500ml |
| Product Category | Plastic cup |
Instock
There are no reviews yet.