Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 6 × 5 cm |
| Pattern Type | Solid |
| Type | Other Type |
| Material | Plastic |
| Age | 3-6Y |
| Item Type | Accessories |
| Age Range | 25-36m |
| Origin | Mainland China |
| Support | Dropshipping |
Instock
There are no reviews yet.