Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Material | CANVAS, Pure Cotton |
| Brand Name | Snoopy |
| CN | Fujian |
| Origin | Mainland China |
| Product Brands | Snoopy |
| Product Category | Towel / Face Towel |
| Specification (L*W cm) | 60*30cm |
| Production process | Prints |
| Popular elements | Cartoon Animation |
| Style | Japanese-style cute |
Instock
There are no reviews yet.